Готова продукція - TUTTI

Готова продукція

Компанія TUTTI – офіційний дистриб’ютор світових брендів Fruit of the Loom, Russell, Atlantis, постачальник бренду Gildan і виробник European standart в Україні.

Fruit of the Loom легендарний американський бренд сучасного одягу, якому довіряють у всьому світі. Він є єдиним брендом на рекламному ринку в Європі, де застосовується пряжа Belcoro®, яка встановлює нові стандарти м’якості і якості і дозволяє домогтися більш чистої і рівної друкованої поверхні з меншою кількістю вільних волокон. Fruit of the Loom займається самостійним дослідженням якості продукції. Володіючи власною лабораторією і фарбувальнею, вона використовує в своїй діяльності науковий підхід в комплексі з постійними випробуваннями виробів на міцність, довговічність, збереження форми, насиченості кольору, стійкості до утворення катишків і гарантує чудовий рівень відповідності стандартам щодо продукції, що випускається.

Продукція Fruit of the Loom безпечна для людини і природи, що підтверджено сертифікатами якості: BS (British Standards), EN (European Norm) і ISO (international Standards) і OEKO-TEX Standard 100. А це означає, що компанія гарантує відсутність в продукції будь-яких речовин, що завдають шкоди людині або навколишньому середовищу.

Стандарт Oeko-Tex Standard 100 є міжнародно визнаною системою сертифікації в текстильній промисловості. Критерії випробувань стандартизовані у всьому світі і включають контроль рН, вмісту пестицидів і важких металів.

Russell Brands є частиною сімейства брендів Fruit of the Loom і спеціалізується на бізнес і преміум сегментах текстильної продукції.

Atlantis – бренд капелюхів будь-якої форми, спортивних та повсякденних, розробленні для тих, кому до вподоби не тільки комфорт, але й оригінальність.

Gildan є одним з найбільших в світі виробників одягу і шкарпеток.

Наші послуги